mężczyzna
Tomek

Pani psycholog Kaczorkiewicz pomogła mi w leczeniu nerwicy i dzięki niej poradziłem sobie z problemami z nawiązaniem relacji z innymi. Mogę stwierdzić, iż moje życie zmieniło się dzięki psychoterapii. Warto skorzystać z pomocy tej specjalistki.

mężczyzna
Rafał

Chodziliśmy z żoną na terapię dla par do gabinetu psychoterapeutycznego Ewy. Byliśmy o krok od rozwodu, a teraz znowu cieszymy się sobą. Mogę potwierdzić, że to doskonały i rzeczowy specjalista.

mężczyzna
Paweł

Miałem wiele problemów psychologicznych, między innymi nie potrafiłem poradzić sobie z gniewem, złością, nie umiałem się opanować. Dzięki psychoterapii u Ewy potrafię się kontrolować. To osoba rzeczowa i mająca odpowiednie podejście do pacjentów.

mężczyzna
Michał

Szukając poradni psychologicznej w Warszawie trafiłem do Pani Ewy. Jest to kompetentna i profesjonalnie udzielająca wsparcia psychoterapeutka, dzięki której wreszcie poradziłem sobie z długotrwałym stresem. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.

kobieta
Marta

Jakiś rok temu skończyłam terapię i bardzo polecam tę psycholog. Terapia u pani Kaczorkiewicz jest skuteczna, a psycholog bardzo sympatyczna. Dzięki niej z codziennymi problemami potrafię znów radzić sobie sama.

kobieta
Katarzyna

Chodzę na terapię indywidualną do gabinetu psychologicznego Pani Kaczorkiewicz już ponad rok. Dzięki jej pomocy poradziłam sobie z depresją i bezsennością, znów dbam o siebie i cieszę się z wielu chwil. Polecam ten gabinet  każdemu.

kobieta
Anna

Ewa to doskonały psycholog. Chodziliśmy do niej na terapię małżeńską i to głównie dzięki niej nadal jesteśmy razem. Nam z kolei polecili ją znajomi. To osoba, która potrafi znaleźć wyjście z sytuacji pozornie nie do rozwiązania. Polecamy ją gorąco!

kobieta
Małgorzata

Pani psycholog Ewa Kaczorkiewicz bardzo pomogła mi w leczeniu depresji, która była naprawdę dużym problemem. Mogę polecić ją wszystkim osobom borykającym się ze smutkiem i zniechęceniem.

kobieta
Agnieszka

Długo szukałam, zanim udało mi się trafić na taką osobę, jak Pani Ewa. To dobry psycholog i przede wszystkim ciepły człowiek. Zostałam wysłuchana i zrozumiana, a co najważniejsze, Pani Ewa bardzo mi pomogła.