Zagrożenie COVID-19: informacja dla klientów psycholog online

Klientów, którzy chcą się za mną spotkać osobiście, zapraszam na sesje do gabinetu. Gabinet jest wyposażony w środki dezynfekcyjne, stosujemy się do aktualnych zaleceń sanitarnych i obostrzeń.

Dodatkowo, w związku z zagrożeniem zdrowotnym związanym z epidemią COVID-19 konsultacje psychologiczne oraz sesje psychoterapeutyczne prowadzę także w formie online – przede wszystkim wideorozmów, ale także rozmów telefonicznych. Zapraszam do zapoznania się z informacją na ten temat: psycholog online.

Najnowszy tekst na blogu, o konsekwencjach psychologicznych obecnej sytuacji: psycholog online – zagrożenie COVID-19.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat pomocy psychologa online oraz sesji psychoterapeutycznych online: Blogspot. Psycholożynka o psychoterapii online.

Rezerwacja terminów sesji online i płatności online tutaj: rezerwacje i płatności

Zapraszam do kontaktu

W moim gabinecie psychologicznym na warszawskim Ursynowie będą się Państwo czuli komfortowo i bezpiecznie. Pomoc doświadczonego psychologa i psychoterapeuty może być nieoceniona w poprawie Waszego życia i samopoczucia. Zawsze warto podjąć terapię, aby uwolnić się od krępujących ograniczeń oraz pójść dalej i wyżej swoją własną, przemyślaną drogą.

 

    Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Ewa Kaczorkiewicz Psycholog Psychoterapeutka z siedzibą w Warszawie przy ul. Cynamonowa 19 lok. 337, NIP 951 157 88 97, REGON 147173181. Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.


    Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o Administratorze Danych, dostępną w treści Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    ul. Cynamonowa 19 lok. 337

    02-777 Warszawa (dzielnica Ursynów)